Vzorek tapety

Vzorek tapety (1)

Nevíte, jaký typ materiálu zvolit? Objednejte si vzorek tapety a do 5 pracovních dnů ho můžete mít ve své schránce. Bohužel ale není v našich silách tisknout vzorek ke každé barvě a motivu, nebo rozstříhávat všechny varianty… Více informací

 Skladem 
100
ks
Doprava zdarma na tento produkt
Katalogové číslo:
V21-001
Záruka:
bez záruky

Nevíte, jaký typ materiálu zvolit? Objednejte si vzorek tapety a do 5 pracovních dnů ho můžete mít ve své schránce. Bohužel ale není v našich silách tisknout vzorek ke každé barvě a motivu, nebo rozstříhávat všechny varianty, takže Vám může přijít vzorek tapety s jiným motivem nebo barvou než máte vyhlédnutý.

ILUSTRAČNÍ FOTO

Můžte si tak osahat a porovnat materiály a vyzkoušet si, jake se vám tapeta bude lepit na stěnu. 

Vzorky jsou zpoplatněné. Proč?
Jsme přímo výrobci tapet. Tapety pro vás tiskneme na míru digitálním tiskem. Vzhledem k tomu, že i výroba vzorků něco stojí, rozhodli jsme se udělat tento krok. Za vzorek zaplatíte pouze manipulační poplatek 100 Kč, který vám zpětně při objednání jakékoli tapety u nás na eshopu, zase vrátíme. Stačí při objednávce uvést číslo objednávky vzorku. Pokud budete za tapetu platit kartou, 100 Kč si odečtěte a nezapomeňte uvést číslo objednávky vzorku do poznámky na konci objednávky.

Uživatelská recenze produktu Vzorek tapety

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů