Textilní přemístitelná samolepka na zeď - traktor 30 x 30 cm

Textilní přemístitelná samolepka na zeď  - traktor (1)

Textilní přemístitelná interiérová samolepka na zeď s motivem traktoru, který potěší každého správného kluka a vytvoří veselou atmosféru v pokojíčku, na chodbách škol, školek nebo nemocnic a všude tam, kde se pohybují děti.… Více informací

 výroba na objednávku 2 - 5 dní
678
ks
Katalogové číslo:
P20-001-1
Záruka:
2 roky

Textilní přemístitelná interiérová samolepka na zeď s motivem traktoru, který potěší každého správného kluka a vytvoří veselou atmosféru v pokojíčku, na chodbách škol, školek nebo nemocnic a všude tam, kde se pohybují děti.

Samolepka je k dispozici v různých velikostech. Je vyrobena z kvalitního tkaného samolepicího materiálu, který je novinkou na českém trhu. A lepení s ním je zábava, kterou si užijí i děti. Lepení samolepky je tak snadné, že vám mohou pomáhat. Jednoduše samolepku sloupnete z podkladového papíru a přiložíte na zeď. Dlaní jen přejedete po celém povrchu - a je to. A kdyby se to náhodou nepovedlo, nezoufejte. Samolepka se dá jednoduše odlepit, bez poškození nátěru na zdi, nepotrhá malbu, nezanechává mapy ani stopy lepidla a znovu a znovu se dá přilepovat. 

  • Textilní samolepka je určena do všech interiérových prostor na hladké povrchy (hladký štuk, sádrokarton, lamino, dřevo, sklo, kov)
  • Neobsahuje ftaláty ani jiná škodlivá barviva
  • Baleno v krabici nebo obálce

Barevnost obrázků se může od finálního výrobku mírně lišit s ohledem na monitor, na kterém zboží prohlížíte. Barevná odlišnost není důvodem k reklamaci. Dekorativní předměty před stěnou slouží pouze k lepší představě o tapetě a daném vzoru a nejsou součástí prodeje. 

Parametry

téma samolepky: dětská, traktor

téma samolepky: dětská, traktor

Uživatelská recenze produktu Textilní přemístitelná samolepka na zeď - traktor 30 x 30 cm

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů