Textilní přemístitelná samolepka na zeď - malá zvířátka (nejen) nad postýlku 20 x 80 cm

Textilní přemístitelná samolepka na zeď  - lesní zvířátka (nejen) nad postýlku (1)

Textilní přemístitelná interiérová samolepka na zeď s akvarelovým motivem kamarádů z lesa - ježka, veverek a mývala. Výška zvířátek 20, 25 nebo 30 cm. Obrázek je vhodný nejen do prostorů pro děti, jako dětský pokoj nebo… Více informací

 výroba na objednávku 2 - 5 dní
813
ks
Katalogové číslo:
P20-001-1
Záruka:
2 roky

Textilní přemístitelná interiérová samolepka na zeď s akvarelovým motivem kamarádů z lesa - ježka, veverek a mývala. Výška zvířátek 20, 25 nebo 30 cm. Obrázek je vhodný nejen do prostorů pro děti, jako dětský pokoj nebo škola či školka, ale skvěle se bude vyjímat i ve studentském pokoji nebo obývacím pokoji. Na zdi samolepka vypadá jako by byla malována přímo na stěnu. Vytvořte dětem jejich vlastní pohádkový les. 

Samolepka je vyrobena z kvalitního tkaného samolepicího materiálu, který je novinkou na českém trhu. A lepení s ním je zábava, kterou si užijí i děti. Lepení samolepky je tak snadné, že vám mohou pomáhat. Jednoduše samolepku sloupnete z podkladového papíru a přiložíte na zeď. Dlaní jen přejedete po celém povrchu - a je to. A kdyby se to náhodou nepovedlo, nezoufejte. Samolepka se dá jednoduše odlepit, bez poškození nátěru na zdi, nepotrhá malbu, nezanechává mapy ani stopy lepidla a znovu a znovu se dá přilepovat. 

  • Textilní samolepka je určena do všech interiérových prostor na hladké povrchy (hladký štuk, sádrokarton, lamino, dřevo, sklo, kov)
  • Neobsahuje ftaláty ani jiná škodlivá barviva
  • Baleno v krabici nebo obálce

Barevnost obrázků se může od finálního výrobku mírně lišit s ohledem na monitor, na kterém zboží prohlížíte. Barevná odlišnost není důvodem k reklamaci. Dekorativní předměty před stěnou slouží pouze k lepší představě o tapetě a daném vzoru a nejsou součástí prodeje. 

Parametry

téma samolepky: dětská, lesní zvířátka

téma samolepky: dětská, lesní zvířátka

Uživatelská recenze produktu Textilní přemístitelná samolepka na zeď - malá zvířátka (nejen) nad postýlku 20 x 80 cm

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů