Obrazová tapeta - magický ornament vliesová strukturovaná imitace štuku 240 x 260 cm

obrazová tapeta (1)

Máte rádi moderní a minimalistické interiéry? Pak je pro vás jako stvořená tapeta imitující betonovou stěrku. Zajímavý trojrozměrný ornament působí dojmem, jako by vystupoval ze stěny. Tapeta je vhodná do všech větších… Více informací

 do 5 pracovních dnů 
5 282
ks
Katalogové číslo:
P20-0285-1
Záruka:
2 roky

Máte rádi moderní a minimalistické interiéry? Pak je pro vás jako stvořená tapeta imitující betonovou stěrku. Zajímavý trojrozměrný ornament působí dojmem, jako by vystupoval ze stěny. Tapeta je vhodná do všech větších prostor, můžete ji mít jak v obývacím pokoji, tak i v komerčních a reprezentativních prostorech. Tato tapeta nemá plynule navazující vzor.

Tapeta je určena do všech interiérových prostorů.

Můžete vybírat ze tří druhů materiálů:

Vliesová tapeta
je ze směsi netkané textilie a speciálního papíru, kryje drobné nedokonalosti zdi, vytváří tepelnou izolační vrstvu a zároveň je prodyšná, takže zabraňuje tvorbě plísní. Materiál je odolný a pevný. Lepidlo se nanáší přímo na stěnu a teprve potom se přikládá tapeta. Dokud lepidlo nezaschne, můžete s tapetou pohybovat.
Tapetu můžete lepit v interiéru na zeď, sádrokarton, beton, panel, dřevo. Není vhodná do vlkých prostor, například koupelen. Není vhodná ke zdrojům velkého tepla, například komín krbu.

Samolepící satén
přináší hladký a hedvábný nádech prvotřídní, luxusní dekorace.
Tapetu můžete lepit v interiéru na hladkou zeď, sádrokarton, beton, panel, dřevo. Tento typ můžete lepit i do koupelen nebo za kuchyňskou linku, nevadí jí menší vlhkost.

Samolepící strukturovaná
tapeta s povrchovou úpravou plátna speciálně navržená pro polep stěn a uměleckou nástěnnou grafiku. Díky lepidlu s vysokou přilnavostí je fólie dobrou volbou pro mnoho různých povrchů, včetně náročných podkladů s nízkou povrchovou energií.

Motiv je na tapetu tištěn digitálním tiskem, který zaručí barevnou stálost tapety při výrobě. Tisknout se začíná až na základě objednávky. Barevnost obrázků se může od finálního výrobku mírně lišit s ohledem na monitor, na kterém zboží prohlížíte. Barevná odlišnost není důvodem k reklamaci. Dekorativní předměty před stěnou slouží pouze k lepší představě o tapetě a daném vzoru a nejsou součástí prodeje. 

Uživatelská recenze produktu Obrazová tapeta - magický ornament vliesová strukturovaná imitace štuku 240 x 260 cm

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů