O nás

Představujeme vám náš tým, který se stará o obchod, výrobu a expedici:  

Lenka - majitelka a zakladatelka e-shopu. Srdcem a profesí grafik, který vytváří veškeré motivy na tapety a samolepky. Většina motivů, které eshop nabízí, je právě z její dílny. Najdete zde i nádherné motivy od ilustrátorů z celého světa, od kterých Lenka motivy nakoupí a pro Vás je přetvoří v jedinečné kombinace tapet nebo samolepek.

A protože Lenka je neustále hlavou v oblacích, potřebuje někoho, kdo má hlavu na správném místě. A tou dobrou a chytrou duší je Veronika.
Ta zajišťuje, aby eshop běžel bez chybičky, spravuje veškerá technická řešení, marketing, komunikuje s Vámi na sociálních sítích a celkově je tím krkem, který tím vším otáčí.

Zároveň společně s Annou se stará o sociální sítě. Od Anny můžete shlédnout i zpracovaná videa k lepení, které nám poslali naši zákazníci a které právě Anna krásně zpracovala.

Všechny produkty, které nabízíme v e-shopu, tiskneme v tiskárně nedaleko od Plzně a o tisk se tam stará Standa a Tomáš. Sice nepatří úplně k nám, ale bez nich by to opravdu nešlo.

Jak vidíte, jsme opravdu jen malinký e-shop, ale obrovský duší. Vše, co Vám nabízíme děláme s láskou a našimi produkty žijeme a souzníme s nimi. U nás nenajdete žádné tapety, které se vytisknou v Číně a lodí a po kamionech se dovážejí do Čech. V nabídce máme jen výrobky vyrobené v České republice. 

Naše produkty jsou autorské, speciální a hlavně tištěné v Čechách digitálním tiskem. Ten se právě odlišuje cenou (malonáklad - na rozdíl od obrovských továren, které chrlí miliony kilometrů stejného motivu). A také se rozdílně lepí. Na způsob lepení tapet tištěných digitálním tiskem se podívejte zde>>>