Fototapeta ve vintage stylu - venkovské zátiší vliesová strukturovaná imitace štuku 240 x 260 cm

fototapeta ve vintage stylu - starobylá ulička (1)
  • fototapeta ve vintage stylu - starobylá ulička (1)
  • fototapeta ve vintage stylu - starobylá ulička (2)
  • fototapeta ve vintage stylu - starobylá ulička (3)
  • fototapeta ve vintage stylu - starobylá ulička (4)

Zastavte se na chvíli, usaďte se a dejte si šálek dobrého čaje. Tak přesně k tomu vás bude lákat tato tapeta s motivem starého průčelí domu. Vhodná především do retro interiérů, do kaváren, hospůdek. Tapeta je určena do… Více informací

 do 5 pracovních dnů 
5 282
ks
Katalogové číslo:
P20-0166-4
Záruka:
2 roky

Zastavte se na chvíli, usaďte se a dejte si šálek dobrého čaje. Tak přesně k tomu vás bude lákat tato tapeta s motivem starého průčelí domu. Vhodná především do retro interiérů, do kaváren, hospůdek.

Tapeta je určena do všech interiérových prostorů.

Potřebujete vlastní rozměr tapety? Rádi vám vytiskneme tapetu přímo na míru. Kontaktujte nás, spočítáme vám cenu tapety, probererme možnosti. 

Můžete vybírat ze tří druhů materiálů:

Vliesová tapeta
je ze směsi netkané textilie a speciálního papíru, kryje drobné nedokonalosti zdi, vytváří tepelnou izolační vrstvu a zároveň je prodyšná, takže zabraňuje tvorbě plísní. Materiál je odolný a pevný. Lepidlo se nanáší přímo na stěnu a teprve potom se přikládá tapeta. Dokud lepidlo nezaschne, můžete s tapetou pohybovat.
Tapetu můžete lepit v interiéru na zeď, sádrokarton, beton, panel, dřevo. Není vhodná do vlkých prostor, například koupelen. Není vhodná ke zdrojům velkého tepla, například komín krbu.

Samolepící satén
přináší hladký a hedvábný nádech prvotřídní, luxusní dekorace.
Tapetu můžete lepit v interiéru na hladkou zeď, sádrokarton, beton, panel, dřevo. Tento typ můžete lepit i do koupelen nebo za kuchyňskou linku, nevadí jí menší vlhkost.

Samolepící strukturovaná
tapeta s povrchovou úpravou plátna speciálně navržená pro polep stěn a uměleckou nástěnnou grafiku. Díky lepidlu s vysokou přilnavostí je fólie dobrou volbou pro mnoho různých povrchů, včetně náročných podkladů s nízkou povrchovou energií.

Všechny naše tapety tiskneme v šíři 120 cm s přesahem 1 cm na každou stranu. Tapety se lepí přes sebe s následným prořezem.

Motiv je na tapetu tištěn digitálním tiskem, který zaručí barevnou stálost tapety při výrobě. Tisknout se začíná až na základě objednávky. Barevnost obrázků se může od finálního výrobku mírně lišit s ohledem na monitor, na kterém zboží prohlížíte. Barevná odlišnost není důvodem k reklamaci. Objednáváte-li tapetu se sytými nebo tmavými barvami na vlies, je nutné počítat s tím, že barvy budou díky struktuře materiálu trochu zastřené. 
Dekorativní předměty před stěnou slouží pouze k lepší představě o tapetě a daném vzoru a nejsou součástí prodeje. 

Nevíte, kolik tapet potřebujete? Máme pro vás malou nápovědu v podobě jednoduché kalkulačky, která myslí i na potřebný prořez. 

Parametry

Téma tapety: vintage, starobylé

Téma tapety: vintage, starobylé

fototapeta ve vintage stylu - starobylá ulička (2) fototapeta ve vintage stylu - starobylá ulička (3) fototapeta ve vintage stylu - starobylá ulička (4)

Uživatelská recenze produktu Fototapeta ve vintage stylu - venkovské zátiší vliesová strukturovaná imitace štuku 240 x 260 cm

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů