3D tapeta navazující - tyrkysové kruhy samolepící strukturovaná 120 x 260 cm

3D tapeta navazující  - zelená (3)
  • 3D tapeta navazující  - zelená (3)
  • 3D tapeta navazující  - tyrkysové kruhy (4)

Základní rozměr 120 x 260 cm (3,12 m2). Tapeta s trojrozměrným vzorem. Motiv tapety působí dojmem, jako by vystupoval ze stěny. Tapeta vhodná do všech větších prostor, můžete ji mít jak ve větším obývacím pokoji, tak i v… Více informací

 do 5 pracovních dnů 
2 866
ks
Katalogové číslo:
P20-0020-3
Záruka:
2 roky

Základní rozměr 120 x 260 cm (3,12 m2). Tapeta s trojrozměrným vzorem. Motiv tapety působí dojmem, jako by vystupoval ze stěny. Tapeta vhodná do všech větších prostor, můžete ji mít jak ve větším obývacím pokoji, tak i v komerčních a reprezentativních prostorech. Tapeta má navazující motiv, takže můžete přikupovat další pruhy dle potřeby, každý pruh má šířku 120 cm x 260 cm na výšku, tj. 3,12 m2. Tapeta je v syté tyrkysové barvě. Vzor tvoří velké kruhy s dalšími motivy. 

Můžete vybírat ze tří druhů materiálů:
Nevíte, jaký typ materiálu zvolit? Objednejte si vzorek tapety a do 5 pracovních dnů ho můžete mít ve Vaší schránce. OBJEDNAT VZOREK TAPETY>>>

Vliesová tapeta
je ze směsi netkané textilie a speciálního papíru, kryje drobné nedokonalosti zdi, vytváří tepelnou izolační vrstvu a zároveň je prodyšná, takže zabraňuje tvorbě plísní. Materiál je odolný a pevný. Lepidlo se nanáší přímo na stěnu a teprve potom se přikládá tapeta. Dokud lepidlo nezaschne, můžete s tapetou pohybovat.
Tapetu můžete lepit v interiéru na zeď, sádrokarton, beton, panel, dřevo. Není vhodná do vlkých prostor, například koupelen. Není vhodná ke zdrojům velkého tepla, například komín krbu.

Samolepící satén
přináší hladký a hedvábný nádech prvotřídní, luxusní dekorace.
Tapetu můžete lepit v interiéru na hladkou zeď, sádrokarton, beton, panel, dřevo. Tento typ můžete lepit i do koupelen nebo za kuchyňskou linku, nevadí jí menší vlhkost.

Samolepící strukturovaná
tapeta s povrchovou úpravou plátna speciálně navržená pro polep stěn a uměleckou nástěnnou grafiku. Díky lepidlu s vysokou přilnavostí je fólie dobrou volbou pro mnoho různých povrchů, včetně náročných podkladů s nízkou povrchovou energií.

Nevíte, jaký typ materiálu zvolit? Objednejte si vzorek tapety a do 5 pracovních dnů ho můžete mít ve Vaší schránce. Bohužel ale není v našich silách, aby jsme tiskli vzorek ke každé barvě a motivu, nebo rozstříhávat všechny varianty, takže Vám může přijít vzorek tapety s jiným motivem nebo barvou. OBJEDNAT VZOREK TAPETY>>>

Všechny naše tapety tiskneme v šíři 120 cm s přesahem 1 cm na každou stranu. Tapety se lepí přes sebe s následným prořezem.

Motiv je na tapetu tištěn digitálním tiskem, který zaručí barevnou stálost tapety při výrobě. Tisknout se začíná až na základě objednávky. Barevnost obrázků se může od finálního výrobku mírně lišit s ohledem na monitor, na kterém zboží prohlížíte. Barevná odlišnost není důvodem k reklamaci. Objednáváte-li tapetu se sytými nebo tmavými barvami na vlies, je nutné počítat s tím, že barvy budou díky struktuře materiálu trochu zastřené. 
Dekorativní předměty před stěnou slouží pouze k lepší představě o tapetě a daném vzoru a nejsou součástí prodeje. 

Nevíte, kolik tapet potřebujete? Máme pro vás malou nápovědu v podobě jednoduché kalkulačky, která myslí i na potřebný prořez. 

3D tapeta navazující  - tyrkysové kruhy (4)

Uživatelská recenze produktu 3D tapeta navazující - tyrkysové kruhy samolepící strukturovaná 120 x 260 cm

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů